Bundesliga

Pierwszy mecz Bayernu za darmo na Facebooku

Sport
Powiedz o tym znajomym

Czy Robert Lewandowski potwierdzi swoją dobrą dyspozycję i strzeli bramkę w trzecim meczu z rzędu? Czy Bayern potwierdzi swoją supremację w Niemczech? A może Hoffenheim sprawi niespodziankę?

Tego wszystkiego dowiedzieć będziemy się mogli już dzisiaj w otwierającym nowy sezon Bundesligi meczu Bayern Monachium – Hoffenheim, który polscy fani będę mieli okazję obejrzeć za darmo na Facebooku. To efekt akcji promocyjnej telewizji Eleven Sports, na której facebookowym profilu (znajdującym się pod adresem https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska) dzisiaj od godziny 19:30 obejrzeć można będzie najpierw przedmeczowe studio, a później transmisję meczu (samo spotkanie rozpocznie się godzinę później, o 20:30).

Działania polskiego oddziału Eleven Sports wpisują się w ostatni trend jaki zaobserwować można na Facebooku, który zaczął udostępniać coraz więcej transmisji z rozgrywek piłkarskich. Dwieście milionów funtów kosztowały portal Marka Zuckerberga prawa do pokazywania Premier League w Azji Południowo-Wschodniej. Z kolei wg. hiszpańskiej gazety „Marca” 90 milionów Euro Facebook wydał na transmisje (również dla kibiców w Azji) spotkań Barcelony, Realu Madryt, a także innych drużyn z ligi hiszpańskiej. Przez kolejne trzy sezony serwis społecznościowy będzie również pokazywał rozgrywki Ligi Mistrzów (widzom w Ameryce Południowej).

Zobacz:  Liga Mistrzów na antenie Polsatu z wielkim technologicznym rozmachem

Oglądaj już dziś: https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.